Studio Medytacji

Zarejestruj się w naszym biuletynie Wellness Wire, aby uzyskać wszystkie informacje na temat odżywiania, sprawności i wellness.

Robiąc to, istnieje wiele możliwych wizualizacji serca i innych metod oddechowych, które można wykorzystać do otwarcia jednego do różnych doświadczeń. Niektóre z nich mogą być skoncentrowane na różne sposoby na wewnętrzne jaźń, podczas gdy inne praktyki mogą być bardzo ekspansywne i transcendentne. Może to być zrobione jako medytacja kierowana przez lidera, zwłaszcza w sytuacji nauczania lub szkolenia, lub jako samodzielna lub samoukierowana medytacja. Jednym z aspektów tych praktyk jest to, że zazwyczaj składają się one zarówno z fazy w górę, jak i transcendentnej oraz fazy w dół lub integracji. To wykorzystuje trzy aspekty praktyki, począwszy od koncentracji i przechodzenia przez kontemplację do medytacji, a następnie zstępując poprzez kontemplację i koncentrację, aby zintegrować cały proces.

Nie ma jednego rodzaju medytacji, czyli Medytacji Jogicznej ", dlatego tutaj rozumie się kilka rodzajów medytacji nauczanych w tradycji jogi. Joga oznacza zjednoczenie ". Tradycja sięga aż 1700 rpne, a jej celem jest duchowe oczyszczenie i samo-wiedza. Klasyczna Yoga dzieli praktykę w reguły postępowania (yamas i nijammy), postawy fizyczne (asany), ćwiczenia oddechowe (pranayama) i kontemplacyjne praktyki medytacji (pratyahara, dharana, dhyana, samadhi).

Większość linii ćwiczeń jogi podkreśla medytacyjne aspekty praktyki, instruując jogina skupienie się na oddechu i powiązanie postaw fizycznych wraz z przepływem wdychania i wydychania. W oparciu o Sutry Jogi, ostatecznym celem ćwiczeń fizycznych jest być "nadal umysłem" medytowania bez rozproszenia, łączenia umysłu i ciała dla maksymalnej korzyści.


Medytacja Timer Pro to medytacja w najbardziej klasycznym sensie. Żadne dzwonki i gwizdki, tylko solidne ćwiczenia, które pozwolą Ci jak najlepiej wykorzystać swoją praktykę. Użytkownicy mogą używać domyślnych opcji dostępnych lub tworzyć własne specjalistyczne pakiety. Obejmuje to niestandardowe uruchamianie i zatrzymywanie dzwonków oraz hałas tła. Użytkownicy mogą również programować aplikację, aby automatycznie zapisywać swoje medytacje, aby lepiej śledzić postępy.

Komentarze